Білоцерківські поліцейські вперше довели в суді випадок булінгу. Матір малолітнього учня сплатить штраф за цькування її сином однолітка.

Білоцерківські поліцейські вперше довели в суді випадок булінгу. Матір малолітнього учня сплатить штраф за цькування її сином однолітка.

В місті Біла Церква до поліції звернулась місцева мешканка з проханням притягнути до відповідальності батьків малолітнього учня однієї з білоцерківських шкіл, який систематично цькує та ображає її 13-річного сина. Під час перевірки поліцейські зібрали всі необхідні матеріали зі школи – доповідні записки вчителів на ім’я директора та відеодокази. Крім цього з’ясувалося, що на матір порушника в минулому вже складали протокол за неналежне виконання нею батьківських обов’язків.

Адміністрація школи неодноразово проводили з батьками порушника бесіди стосовно поведінки їх сина під час уроків, систематичні запізнення та вживання нецензурної лексики. Останнім часом малолітній порушник дисципліни «переключився» на свого однокласника, бив того руками, забирав, ховав його речі та словесно ображав. Поліцейські провели перевірку з приводу звернення, склали відносно матері адміністративний протокол за ч.3 ст.173-4 КУпАП (Булінг (цькування) учасника освітнього процесу). В суді матір визнали винною у скоєнні правопорушення за цією статтею наклавши стягнення у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень.

В наш час нерідко трапляються випадки образ та знущань над дітьми в школах чи інших навчальних закладах, які призводять до негативних наслідків для обох учасників. Всі ці проблеми, якщо їх вчасно не помітити та відреагувати, в майбутньому позначаються на психо-емоційному розвитку дітей, і як наслідок, вони не зможуть будувати нормальні взаємовідносини з людьми. Ви, як батьки, повинні говорити зі своїми дітьми, адже вони потребують вашої підтримки та допомоги у розвитку здорового відношення з оточуючими не тільки в навчальних закладах, але й в подальшому, протягом всього життя.

Напиши свій коментар!