Геннадій Дикий розповів коли нарешті відкриють “горбатий” міст.

Він відремонтований на 75%. Лишилося облаштувати тротуари, нанести дорожню розмітку, встановити освітлення. Горбатий міст відкриють навесні цьогоріч – про це пише сайт gazeta.ua

Мер Білої Церкви Геннадій Дикий:

— Планували закінчити будівництво до кінця 2018-го. Але підрядник не вклався у строки. Заважали високовольтні дроти. До Укрзалізниці зверталися із проханням періодично їх вимикати. Просили про це ще у березні торік, а дозвіл отримали тільки у вересні.

Відкрити міст планують у квітні-травні цього року. Матиме дві смуги руху по 3,75 м та тротуари шириною 1,25 м. Шляхопровід розвантажить вул. Івана Мазепи, В’ячеслава Чорновола, Миру, Привокзальну та Першотравневу.

Міст ремонтує азербайджанська компанія “Алке Іншаат Санайе Ве Тіджарет”. Розпочали у квітні 2018-го. Загальна вартість робіт становить 29 млн грн. Із них уже витратили 18,2 млн. Ремонтники дають на 10-річну гарантію. Ресурс мосту до наступного капремонту — до 50 років.

— Міст збудований ще у довоєнні роки. До нинішнього часу не ремонтувався. Не витримував навантаження сучасних вантажівок. Потребував капітального ремонту, — говорить начальник дорожнього управління Департаменту житлово-комунального господарства Олексій Погасій.

Напиши свій коментар!