Подяка за голоси виборців: Геннадій Джегур, замість того, щоб захищати свою громаду хоче позбавити її грошей

Геннадій Джегур прямо під час засідання міськради запросив всіх підприємців Білої Церкви перереєстровувати свої компанії саме в Білоцерківському районі – про це повідомляє сайт mykyivregion.com.ua

Не дивно, що ця провокаційна заява обурила міського голову Геннадія Дикого: адже Джегур окрім посади голови РДА паралельно є депутатом міської ради, його обирала громада Білої Церкви.

Але замість того, щоб захищати свою громаду Джегур пропонує позбавити її грошей. Цікаво, що в прямій мові міського голови ключовою фразою відносно Джегура стало формулювання – «поки що депутат». Що малося на увазі – достеменно невідомо. Можливо, взнаки дається те, що депутат Білоцерківської міськради від “Солідарності” Геннадій Джегур після призначення його головою Білоцерківської райради, якщо вірити руху «Чесно», став кандидатом на відкликання

Нагадаємо, що Геннадій Джегур – депутат Білоцерківської міськради минулого скликання від “Громадянської позиції”. У минулій каденції працював першим заступником міського голови Василя Савчука. У 2015 році обраний від Блоку Петра Порошенка.

Також, Геннадій Джегур до 03.03.2017 був керівником ГО “Біла Церква. Завтра”,  з якою пов’язують Єфименка К.О., який балотувався на пост міського голови міста Біла Церква, поступившись у другому турі з результатом у 39,3 % голосів Геннадію Дикому.

Депутат міськради від “Солідарності” Геннадій Джегур після призначення його головою Білоцерківської райради з прогульників перетворився на кандидата на відкликання.

За законом, якщо депутат пропустив понад 50% засідань сесії чи постійної комісії протягом року, його можна позбавити мандату (ст. 37, ЗУ “Про статус депутатів місцевих рад”).

У Білоцерківській міськраді станом на зараз — 5 депутатів, які мали би втратити повноваження через невідвідування засідань постійних комісій ради у 2017 році.

 

Напиши свій коментар!