На базі аеропорту «Біла Церква» буде створено міжнародний мультимодальний транспортний вузол

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян представив плани з розвитку авіаційної галузі на 2019 рік.

Володимир Омелян наголосив, що на базі аеропорту «Біла Церква» буде створено міжнародний мультимодальний транспортний вузол: «Розвиток летовищ має мультиплікативний ефект для територій присутності, регіонів та економіки України в цілому. Українські летовища мають стати сучасними авіавузлами, які генерують пасажиропотоки та вантажопотоки. Зокрема, аеропорт «Біла Церква» має величезний потенціал для розбудови, як сучасний транспортно-логістичний хаб центральної частини України. Тому один із ключових проектів на 2019 рік − розвиток міжнародного мультимодального транспортного вузла на базі аеропорту «Біла Церква», − заявив Міністр інфраструктури України.

Аеропорт Білої Церкви має унікальне розташування − 80 км від Києва та 390 км від морських портів Одещини, злітно-посадкову смугу 2500х80 м (при потрібній геометрії для більшості сучасних літаків 2500х45 м), базу технічного обслуговування літаків з ангарами і понад 10 авіакомпаній клієнтів з різних країн та двома базовими авіакомпаніями з України, діючий індустріальний парк з понад 70 підприємствами, що успішно працюють.

Директор КП «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» Сергій Кандауров відзначив: «Головні пріоритети на 2019 рік − відкриття міжнародного пункту пропуску через державний кордон в аеропорту «Біла Церква», запуск міжнародних авіаційних вантажних перевезень за участі приватних партнерів з логістичного бізнесу, подвійне зростання кількості рейсів для технічного обслуговування і ремонту повітряних суден в ангарах аеропорту. Ми працюємо над тим, щоб на базі Білоцерківського вантажного авіаційного комплексу створити сучасний транспортно-логістичний і авіаремонтний комплекс, що генеруватиме великий вантажопотік, а в перспективі долучиться до пасажирських авіаперевезень», − підкреслив очільник Білоцерківського вантажного авіакомплексу.

Також Сергій Кандауров висловив вдячність Офісу підтримки реформ при Міністерстві інфраструктури України, фахівці якого беруть активну участь у розробці проекту «Міжнародний мультимодальний транспортний вузол на базі аеропорту «Біла Церква».

Напиши свій коментар!