ПЕРЕВЕЗЕННЯ В БІЛІЙ ЦЕРКВІ НЕ ЗДОРОЖЧАЮТЬ ДО ПОВНОГО ОБРАХУНКУ СОБІВАРТОСТІ

ЧЕРГОВА ТАРИФНА ПЕРЕМОГА – ПЕРЕВЕЗЕННЯ В БІЛІЙ ЦЕРКВІ НЕ ЗДОРОЖЧАЮТЬ ДО ПОВНОГО ОБРАХУНКУ СОБІВАРТОСТІ

Підвищення вартості проїзду в Білій Церкві не буде щонайменше до травня. Таке рішення сьогодні змусили прийняти депутатів міськради разом із громадськістю. Про це повідомив Народний депутат, голова Блоку профспілок Сергій Каплін. Наразі через суд вдалося домогтися зниження тарифів у Полтаві, а зараз з цього приводу суди тривають зі столичною владою. Сьогодні Сергій Каплін приїхав допомагати в цій справі білоцерківцям.

«Ми з мешканцями БЦ з самого ранку намагалися потрапити на сесію міськради, аби озвучити свої вимоги до скасування рішення про підняття вартості проїзду. Втім міська влада вирішила сесію перенести, аби не вступати в перемовини з людьми.  Громада не спасувала – прийшли на сесію після обіду», – розповів нардеп.

В результаті майже двогодинної дискусії вдалося «дотиснути» депутатів Білоцерківської міськради. Заклики до здорового глузду подіяли. Вони встановили мораторій на підвищення тарифів на громадські перевезення до травня. За цей час громадська рада вкупі з експертами мають обрахувати пасажиропотік, собівартість перевезень і встановити економічно-обґрунтований для міста тариф.

Водночас до Парламенту було подано проект постанови “Про заходи щодо прозорого тарифоутворення на проїзд у громадському транспорті”, аби врегулювати це і подібне питання не точково, в окремих містах, а на національному рівні.

 

Напиши свій коментар!