Петро Порошенко прокоментував свій візит в Білу Церкву

“Вітаю військовослужбовців 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців, які щойно вийшли з району бойових дій, з поверненням додому! Дякую вам за ратну службу, за ефективне та професійне виконання свого військового обов’язку!

Упродовж п’яти років ім’я героїчної військової частини з Білої Церкви грізними – для ворога – розкатами грому лунає на різних ділянках фронту. Підрозділи бригади у 2014 році мужньо та самовіддано захищали Маріуполь та Волноваху, брали участь у обороні Донецького аеропорту… У зимові дні 2017 року стали на шляху окупантів під Авдіївкою та продемонстрували свій незламний характер і ні на крок не відступили із займаних позицій під натиском ворога.

Усі ми пам’ятаємо як під час важких боїв в районі шахти «Бутівка» та за «Авдіївську промзону», у відповідь на провокації ворога, підрозділи бригади провели блискавичну контратаку, захопили позиції та фактично вщент розгромили озброєні та керовані російськими окупантами сили ворога. Особовий склад бригади більш як півроку так само стійко і впевнено тримав оборонні позиції на Світлодарському напрямку, звідки бригада щойно повернулася.

Дякую усьому особовому складу за стійкість, мужність і героїзм! Ви є достойними нащадками поколінь оборонців української землі.”

“Надзвичайно емоційний та хвилюючий день для кожного українця.

Зі сльозами на очах та вигуками «Слава Україні!» зустрічали наших військових 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців.

Вами пишається вся Україна!” – написав Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook

 

Також він поділився враження від відвідування новозбудованому гуртожитку для воїнів 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців:

“Сьогодні у новозбудованому гуртожитку для воїнів 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців у Білій Церкві почув від наших хлопців, що умови в нових гуртожитках значно кращі і їх неможливо порівняти з умовами в казармах. Щасливий, що наші захисники задоволені.

І вже за доброю традицією разом пообідали. Було приємною несподіванкою серед військових зустріти старшого сержанта Віктора П’ятигорця. У 2014 році Віктор був звільнений з полону, а зараз служить у 72-й бригаді.”

 

Напиши свій коментар!