Поліція затримала офіцера-військовослужбовця під час отримання неправомірної вигоди у сумі 3 тисячі доларів

Поліція затримала офіцера-військовослужбовця під час отримання неправомірної вигоди у сумі 3 тисячі доларів

Задокументували злочинну діяльність військового офіцера слідчі Білоцерківського відділу поліції за процесуального керівництва військової прокуратури Білоцерківського гарнізону Центрального регіону України та оперативного супроводження Управління захисту економіки Черкащини.

Помічник командира з матеріально-технічного забезпечення однієї з військових частин Черкащини вимагав та отримав неправомірну вигоду в розмірі 3 тисячі доларів США в інтересах посадових осіб КЕВ м. Біла Церква за вчинення дій щодо погодження та передачу в оренду на користь ТОВ «Черкасибіопаливо» індивідуально-визначеного військового майна – будівлі військового містечка Уманського гарнізону.

Наразі чоловік затриманий у порядку ст. 208 КПК України. Тривають процесуальні дії, готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Вирішується питання щодо відсторонення військовослужбовця від займаної посади.

Працівники поліції вживають заходів щодо встановлення причетних до вимагання неправомірної вигоди посадових осіб КЕВ міста Біла Церква.

поліція

Напиши свій коментар!