Прокуратура вимагає із забудовника майже 1,5 мільйони гривень на розвиток інфраструктури м. Біла Церква

Прокуратура вимагає стягнути із забудовника майже 1,5 мільйони гривень коштів на розвиток інфраструктури міста Біла Церква

Білоцерківською місцевою прокуратурою виявлено порушення у сфері містобудівної діяльності, зокрема несплати підприємством-забудовником коштів пайової участі у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту у регіоні.

Встановлено, що в травні 2017 року між Білоцерківською міською радою та підприємством укладено договір про пайову участь у створенні інфраструктури міста Біла Церква.

Відповідно до умов договору замовник будівництва зобов’язаний був сплатити пайову участь (внесок) в розмірі майже 2,5 мільйони гривень.

Замовником будівництва подано декларацію про готовність  об’єкта до експлуатації, однак, у порушення вимог містобудівного законодавства сплачено до міського бюджету лише 1,2 млн. грн.

З метою усунення виявлених порушень Білоцерківською місцевою прокуратурою в інтересах держави в особі Білоцерківської міської ради до суду подано позовну заяву про стягнення із забудовника частини несплачених коштів пайової участі в залишку майже 1 млн. 250 тис. грн. та пені – 230 тис. грн.

Прес-служба прокуратури Київської області

Напиши свій коментар!