“Росава” в ТОП 5 податкових боржників

Найбільший обсяг податкового боргу сконцентровано в Києві. Мова йде про 40,14 млрд грн, або 38% усього податкового боргу юридичних осіб та ФОП.

Підприємці Донецької області, включно з компаніями з окупованих територій, заборгували 13,3 млрд грн. В Київській області податковий борг становив 8,4 млрд грн, Дніпропетровській – 7,2 млрд грн, а в Харківській – 6,16 млрд грн.

Найменші обсяги податкового боргу в Хмельницькій, Тернопільській та Чернівецькій областях: 436 млн грн, 326 млн грн та 225 млн грн відповідно.

Приватні компанії, які належать олігархам та політикам, заборгували державному бюджету 22,5 млрд грн. Це половина від усього боргу сотні найбільших неплатників податків.

Має чималий борг  виробник шин ПАТ “Росава”, яка належить нардепу та олігарху Костянтину Жевагу – акціонеру гірничо-рудної компанії Ferrexpo.

Наразі компанія перебуває в стані припинення. Банкротом “Росаву” визнали на початку року. Компанія Жеваго винна Національному банку 5,7 млрд грн. Схоже, саме тому олігарх вирішив обанкрутити юридичну особу, а активи перевести на іншу компанію.

 

ТОП-5 податкових боржників

Назва Сума, млн грн Статус Акціонери
ПАТ “УКPНAФТА” 15 579 не перебуває в процесі припинення 51% – держава через НАК “Нафтогаз”, 42% – “Приват” І.Коломойського та Г.Боголюбова
ТОВ “ПАРКОМ ТРАНС” 2 041 не перебуває в процесі припинення Входила в групу мережі АЗС “БРСМ-Нафта” Андрія Біби та Едуарда Ставицького. В 2018 році партнери розділили бізнес і бренд БРСМ залишився за Бібою.
ПП “ПЕТРА-РЕЗЕРВ” 1 842 в стані припинення Була постачальником імпортних нафтопродуктів в структурі KLO
ПАТ “КОНЦЕРН СТИРОЛ” 1 328 не перебуває в процесі припинення Група Ostchem олігарха Дмитра Фірташа. Завод – на окупованій території
ПАТ “РОСАВА” 1 282 в стані припинення Костянтин Жеваго

 

 

Источник: https://biz.censor.net.ua/r3124112

Напиши свій коментар!