В Білій Церкві запустять муніципальну соціальну мережу «Спільно»

Для створення можливості комунікації між владою та громадою в Білій Церкві запустять муніципальну соціальної мережі «Спільно».

Проблема актуальна, оскільки діалогу з громадою міста немає, міський голова навіть не проводить прес-конференції.

Дана інтернет-платформа для діалогу та консультацій з громадськістю стане інтерактивним помічником активної громади та дасть змогу максимально об’єднати всі міські інструменти демократії на одному електронному ресурсі.

Платформа передбачатиме можливість створення персональної сторінки будь-якого інституту громадянського суспільства, ведення ними власних блогів, інформування про свою активність тощо. Крім того, у організацій буде можливість оприлюднювати свої ініціативи, ідеї, проекти, пропозиції, знайти однодумців, партнерів, волонтерів, спонсорів. Обговорення таких ініціатив відбуватиметься у режимі онлайн, залучаючи для отримання консультації представників влади та експертів. Це дасть змогу ретельно відбирати найбільш вдалі та потрібні проекти, проводити голосування за них та впроваджувати вжиття.

Щоб задекларувати наміри щодо подальшої співпраці у цьому напрямку, 04 грудня міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий підписав меморандум із головою правління громадської організації «Укрмедіа» Олегом Чеславським.

Громадська організація «Укрмедіа» є розробником муніципальної соціальної мережі «Спільно». Отримавши грант на втілення даного проекту ГО «Укрмедіа» на безоплатній основі передасть Білоцерківській міській раді онлайн сервіс, який буде розміщено на офіційному веб-сайті міської ради. Розробник запевнив, що через декілька місяців Біла Церква матиме даний функціонал.

Напиши свій коментар!