Заступник міського голови розповів чи є доцільним підвищення вартості проїзду в Білій Церкві

05 грудня у виконавчому комітеті міської ради заступник міського голови Олександр Поляруш провів нараду з керівниками автотранспортних підприємств міста щодо актуальних питань в сфері пасажирських перевезень.

На нараді були присутні начальник відділу транспорту та зв’язку міської ради Олена Шевченко та керівники автотранспортних підприємств:

Старинко Андрій Стефанович (ПАТ «Білоцерківський автобусний парк»), Вахній Володимир Васильович ( КП БМР «Тролейбусне управління»), Денисенко В’ячеслав Костянтинович (директор ТОВ «Епітранс»), Вовк Олег Володимирович (ОВ «ТРАНССІТІ»), Святюк Євген Миколайович (ПП «К-А-Н»), Поночевний Володимир Петрович (МПП «Діліжанс»)

В ході наради були розглянуті питання щодо виконання зобов’язань перевізниками по наданню якісних послуг з перевезень пасажирів, заслухано інформацію керівників автотранспортних підприємств про причини потреби перегляду рівня тарифів на пасажирські перевезення. Начальник відділу транспорту та зв’язку міської ради доповіла про виконання перевізниками умов договору.

За підсумками проведеної наради, заступник міського голови Олександр Поляруш відзначив, що вважає, що на даний час перегляд тарифів є недоцільним. Повідомив, що повернутися до даного питання буде можливим при виконанні перевізниками умов договору.

Напиши свій коментар!