Театр “Чорний Квадрат” – Краща половинка мене, 10 грудня, Біла Церква, Драмтеатр ім. П.К. Саксаганського

Театр “Чорний Квадрат” – Краща половинка мене

10 грудня, 19:00 Біла Церква, Драмтеатр ім. П.К. Саксаганського

Театр «Чорний Квадрат»
Вистава «Краща половинка мене»
 
Видовище, від якого сміх закипає в жилах. Лірика від якої кевкає серце. Спектакль, який створювався спеціально для досвідчених в гуморі глядачах – все це “Краща Половинка Мене”.
 
Людські взаємини під інтимними кутами: чоловік і жінка – хто вони один одному – союзники чи вороги? Які таємні бажання рухають нами? І що буде, якщо зізнатися в них партнеру? Вічні питання і оригінальні відповіді в дивовижній постановці “Чорного Квадрата”.
 
Люди зустрічаються, люди закохуються, а іноді навіть … одружуються. Іншими словами, здійснюють спільний стрибок з парашутом, при якому в більшості випадків за статистикою їх чекає катастрофа. Вони ніколи ні в чому не впевнені, але хіба не в цьому принадність ризикованих життєвих рішень, відповідальність за які несуть двоє … плюс давно збив свій приціл Купідон?
 
Цей спектакль абсолютно ні до чого не зобов’язує, ніхто нічого не змушує робити. Всі вчинки робляться за покликом серця.
 
Любов в ньому творить чудеса, можна зробити помилку, не слухаючись свого серця, а розуму, але потім будеш шкодувати все життя. А якщо ти відповіси бажання свого серця, то можеш жити з спокійною душею, знаючи, що тебе люблять, і любиш ти.
 
Робота, що б’є своєю любов’ю і щирістю прямо в серце!

Напиши свій коментар!