Тепер помирати в Білій Церкві буде ще дорожче. Міськрада прийняла нові тарифи

В м. Біла Церква відбулося засідання «круглого столу» щодо розгляду проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про тарифи на ритуальні послуги», яке провів керуючий справами виконкому міської ради Сергій Постівий.

Заплановано підвищення розміру мінімальної заробітної плати з 1 січня 2019року до 4тис.173грн., згідно Закону України «Про Державний бюджет України на 2019рік». Збільшення становить 12,1 % від розміру мінімальної заробітної плати, яка взята до розрахунку діючих тарифів 3 723грн., яка діяла з 1 січня 2018року. Зростання вартості паливо-мастильних матеріалів, енергоносіїв, комунальних послуг у порівнянні з витратами в діючих тарифах, а також збільшення сум податків, спонукало підприємство до приведення діючих тарифів на ритуальні послуги до норм чинного законодавства,  оскільки існуюча вартість послуг не буде відшкодовувати реальні витрати підприємства, це приведе до його збитковості.

Отож, необхідністю прийняття даного рішення є приведення тарифів на ритуальні послуги до економічно обґрунтованого рівня. Їх затвердження вплине на забезпечення своєчасного, у повному обсязі і якісного надання послуг. Крім того, приведення даних тарифів до економічно обґрунтованих витрат приведе до повної їх окупності, адже відшкодування їх збитковості не передбачено чинним законодавством України.

Згідно нових тарифів труна обійдеться в 4,5 тисячі грн, а спорудження надгробка всього 42 тисячі.

З новими цінами можна ознайомитись за ПОСИЛАННЯМ

Нагадаємо, що за 9 місяців 2017 року  КП БМР «Спецокмбінат з надання ритуальних послуг» має збитки – 192 тис. грн.

Напиши свій коментар!