ТОВ «Рутил-Ільменітова Компанія планує над річкою РОСЬ видобувати ВІДКРИТИМ способом розсипних циркон-рутил-ільменітових руд! Титану!

20 липня 2019 року громада сіл Логвин та михайлівка, а також небайдужі активісти розглядали питання стосовно розгляду Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ «Рутил-Ільменітова Компанія Код (ЄДРПОУ 33512635), місце провадження – Тарасівське родовище розташоване в Київській області Володарського району між селами Щербаки, Фастівка, Тарасівка та Михайлівка.
УВАГА!!!

Діяльність стосується видобування ВІДКРИТИМ способом розсипних циркон-рутил-ільменітових руд!!! Титану!
Як зазначено в Повідомленні про планову діяльність.

Соціальне становище носить позитивний характер:
– Можливість поповнення місцевого бюджету та забезпечення робочими місцями місцевого населення.
– Площа родовище становить – 10.18 км².
– Вилучення 1015 га земель. З них 400 га родючих чорноземних грунтів (призначення землі – ведедення товарного с/г виробництва), 615 га ЛІСогосподарського призначення!!!!
– Джерелами забруднення навколишнього середовища: атмосферне повітря у вигляді викидів, тимчасове ПОРУШЕННЯ водного басейну та надр (річка РОСЬ), утворення відходів виробництва.

Протягом 20 робочих днів з дня оприлюднення з 18.07.2019 р. (згідно інформації сайта Міністерства екології та природніх ресурсів України) громадськості надається право для подання зауваження та пропозиції до планової діяльності, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Сільський голова миттєво зреагувавши на лист щастя, проінформувала громаду с. Логвин та с. Михайлівка із закликом зібратись всією громадою на загальних зборах. Також повідомила Голову Володарської РР, який у свою чергу повідомив всіх голів сільських рад Володарщини та керівників інших районів, громади (жителі) яких користуються водоймами річки РОСЬ (дана річка охоплює Київську та Черкаську область).
ЗАКЛИКАЄМО ІНШІ ГРОМАДИ ОБ’ЄДНАТИСЬ НАВКОЛО СПІЛЬНОЇ ПРОБЛЕМИ!

 

Вся громада сіл Логвин та Михайлівка та всі громади, що користуються водною артерією річки Рось (місто мільйонник – Біла Церква, Богуслав та інші села, селища та міста), однією з найбільших річок Київської області та однією з приток річки Дніпро ПРОСИМО ЗАБОРОНИТИ БУДЬ-ЯКІ ДІЇ З ВИДУБУТКУ ВІДКРИТИМ способом розсипних циркон-рутил-ільменітових руд!Титану! Дана діяльність матиме екологічну катастрофу для всього населення, флори та фауни! Ми бачимо досвід такого видобування на Житомирщині.
Закликаю всіх небайдужих громадян України зберегти екологію центральної України!

 

Підтримайте петицію про ЗАБОРОНА над річкою РОСЬ видобувати ВІДКРИТИМ способом розсипних циркон-рутил-ільменітових руд! Титану!

petition.president.gov.ua/petition/66586

Напиши свій коментар!