У маленької білоцерківки рецидив: Віра Гриненко потребує допомоги

Рідні дівчинки звертаються до небайдужих допомогти 3-річній дівчинці.

«В кінці травня я писала пост, в якому дякувала всім за допомогу, надану нашій родині для лікування Вірочки. У той час все було добре. Протягом року, кожні 20 днів треба було відвідувати клініку в Швейцарії, але через пандемію це було неможливо.

Восьмого червня зіниця в лівому оці стала світитися, так як рік тому, було з правим. Вилетіти можна було тільки 15 червня, тому ми знову втратили час.

Вже робили діагностичну операцію, після якої професор сказав, що ви встигли вскочити в останній вагон. В оці велика пухлина. Рецидив. На жаль, таке буває часто..»,-говорить Вірина бабуся.

У дівчинки вже була інтерартеріальная хімія, взяття пункції. Через тиждень їй робитимуть укол в око. Ще через тиждень – наступний і так чотири рази. Потім ще одна хімія і МРТ. Все під загальним наркозом.

«Замість одного тижня тепер треба мініму чотири-п’ять для перебування в Швейцарії (це дуже дорога країна). Я вже мовчу про те, що вдома залишилися дві маленькі внучки (5 і 10 років) зі своєю старшою сестрою, яка працює. А тато (мій син) знаходиться дуже далеко – в Південній Америці, поїхав працювати, але почався карантин.

Вірочка знаходиться в найкращій клініці. Тут їй обов’язково допоможуть! Але … все впирається в гроші. Знову життя і здоров’я  дитини оцінюється в 40-50 тисяч доларів, які необхідно зібрати протягом тижня.

Нам самим в такий короткий термін таких коштів не зібрати. Тому я звертаюся до вас за Допомогою знову.»

Реквізити:

Приватбанк (Україна)

5168 7422 1406 4887

Дивеєва Олена Михайлівна

Сбербанк (Россия)

5469 3006 4993 7056

Дивеев Дмитрий Михайлович

РНКБ (для Криму)

2200 0202 1199 9539

Гриненко Наталія Олегівна

Напиши свій коментар!