В Білій Церкві суд тимчасово заборонив скандальне будівництво греко-католицького храму


Відбулось засідання Київського Апеляційного Суду щодо призупинення будівництва храму УГКЦ у Білій Церкві.

10 січня Київський Апеляційний Суд підтвердив вирок Білоцерківського міського суду щодо призупинення будівництва храму УГКЦ в Білій Церкві.

Нагадаємо, що Білоцерківська міська рада повторно виділила ділянку для будівництва греко-католицького храму парафії Різдва Христового, оскільки від попередньої ділянки українських християн практично змусимли відмовитися місцеві московські попи. І тут ті ж московські попи, разом тітушнею повторно залякують і б’ють парафіян, погрожують їхньому настоятелю. Після того вони подають позов до Білоцерківського Суду про призупинення будівництва. Проросійський суддя з Донецька – Орєхов, в односторонньому порядку (тобто, без представників УГКЦ, яких не повідомили про засідання) задовільнив цей незаконний позов.
А вчора Київський Апеляційний Суд залишив без змін дане незаконне рішення судді Орєхова.

МПшні попи на цьому не зупинилися та подали позов про скасування рішення Білоцерківської Міськради про виділення ділянки для будівництва храму УГКЦ. Розглядати дану справубуде той же проросійський суддя Орєхов.
Закликаємо усіх прийти 7 лютого до Білоцерківського міського суду, аби не дати московській погані вирішувати долю українських християн.

 

Джерело

Напиши свій коментар!