Забруднення річки Рось, сьогодні відключать воду!

Увага!!! Терміново !!! В селі Збаржівка Погребищенського району сталася аварія. Під час транспортування 1 тони інсектициду «Нурал B” автомобіль перевернувся в притоку річки «Рось». На території Погребищенського району загинула риба та інші мешканці водойм! Через 10-12 годин інсектицид досягне Білоцерківщини! Прошу повідомити всих мешканців про заборону вилову риби, купання та випасу худоби в акваторії річки Рось. В.о. Голови Білоцерківської РДА Юрій Савчук Дякую за підтримку !

На терміновому засіданні комісії з ТЕБ і НС Білоцерківської міської ради прийнято рішення про припинення водопостачання в м. Біла Церква з 23.00 год. 09.06.2019 у звязку з потрапляння у річку Рось хімічних речовин, які можуть викликати отруєння людей. Водопостачання відновиться після проведення досліджень води. Забороняється купання в річці, вилов риби та випас худоби на узбережжі річки!

Увага!!! Терміново !!!
В селі Збаржівка Погребищенського району сталася аварія. Під час транспортування 1 тони інсектициду «Нурал B” автомобіль перевернувся в притоку річки «Рось». На території Погребищенського району загинула риба та інші мешканці водойм!

Через 10-12 годин інсектицид досягне Білоцерківщини!

Прошу повідомити всих мешканців про заборону вилову риби, купання та випасу худоби в акваторії річки Рось.

В.о. Голови Білоцерківської РДА
Юрій Савчук

Дякую за підтримку !

Напиши свій коментар!