Заради телефону у Білій Церкві троє молодиків уночі напали на чоловіка в під’їзді і били до втрати свідомості

У Білій Церкві троє молодиків уночі напали на чоловіка в під’їзді багатоквартирного будинку та побили. Коли той втратив свідомість, нападники викрали у нього мобільний телефон і зникли у невідомому напрямку.

42-річний потерпілий звернувся до поліції через тиждень після нападу. Він пояснив, що намагався самотужки розшукати лиходіїв, оскільки може їх впізнати.

Під час проведення цілого комплексу поліцейських заходів, опитування мешканців будників, перегляду встановлених поблизу відеокамер, перевірки на причетність до вчинення злочину осіб, які раніше притягувались до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів, осіб які ведуть аморальний спосіб життя, правоохоронцям вдалося встановити та затримати трьох зловмисників.

Ними виявилися місцеві жителі. Двоє 18-річних молодих чоловіків, один з яких вже мав проблеми із законом. Та старший, 30-річний чоловік, який у минулому році звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за грабіж. Молодики зізналися у скоєному та надали правдиві покази.

За фактом розбійного нападу відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.187 Кримінального кодексу України. Наразі чоловікам оголошено підозру у скоєному злочині. Триває слідство.

Головне управління Національної поліції в Київській області

Напиши свій коментар!