Жесть! Завдячуючи поліцейським та волонтерам врятовано замордовану тварину.

Вдень 22 лютого 2019 року на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що по вулиці Курсова люди помітили жінку, яка тягла на повідку напівживу собаку. На цей виклик виїхав екіпаж у складі Олександра Жураківського та Ігора Погорілого. Працівники поліції прибувши на виклик були шоковані картиною, яка перед ними відкрилася. Вони побачили напівживу тварину, яка від виснаження не могла навіть підняти голову. Хлопці зібрали всі необхідні матеріали та почали шукати клініки та волонтерів, які могли б прийняти нещасного. На заклик про допомогу відгукнулась білоцерківський волонтер Наталія Терещенко, вона зв’язалась з однією з ветклінік міста, яка регулярно допомагає покинутим тваринам та домовилась що вони приймуть пса.

Олександр Жураківський та Ігор Погорілий, поспішаючи на інший виклик, передали нещасну тварину іншому екіпажу у складі Віталія Сича та Володимира Цимбалюка, а ті в свою чергу доправили «хворого» до стаціонару.

Сьогодні працівники Білоцерківського відділу поліції Олександр Жураківський разом з Віталієм Сичем після добового чергування вирушили провідати врятованого пса, який повільно йшов на поправку. Прибувши в ветклініку хлопці привезли Енджелу (саме так працівники клініки назвали собаку) необхідний йому корм та дізналися про стан його здоров’я.

Від імені Білоцерківського відділу поліції хочемо подякувати всім небайдужим людям, які сприймають слова Антуана де Сент Екзюпері «Ми відповідаємо за тих, кого приручили» не як пустий звук, а як життєве кредо. Дякуємо вам за те, що в ваших серцях завжди є місце для доброти. Також вдячні ветеринарам та волонтерам, які співпрацювали з порятунку тварини.

Білоцерківський відділ поліції, в свою чергу, слідкуватиме за долею Енджела, проведе перевірку і дасть правову оцінку діям горе-власниці.

 

Напиши свій коментар!